Choose language: English | Lietuvių

Partnerystės Programa

Rekomenduokite mūsų paslaugas naujiems klientams ir uždirbkite net iki 20% siekiančius komisinius!

percents
Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų Partnerystės programos ir uždirbti nukreipiant pas mus naujus klientus per savo unikalią partnerio URL nuorodą. Mes siūlome Jums didelius, net iki 20% siekiančius komisinius nuo kiekvienos Jūsų rekomenduoto kliento įmokos. Svarbu! Komisiniai skaičiuojami net ir nuo užsakytų paslaugų pratęsimo įmokų, todėl uždirbsite ir toliau, tol kol rekomenduotas klientas naudosis mūsų paslaugomis.
Norite pradėti? Tai labai paprasta! Užregistruokite savo paskyrą mūsų sistemoje čia: https://panel.hostika.lt/register.php
Tada aktyvuokite savo Partnerystės programos puslapį čia: https://panel.hostika.lt/affiliates.php
Jei jau esate registruotas mūsų sistemoje, tai tada, paprasčiausiai eikite į savo Partnerystės programos puslapį čia: https://panel.hostika.lt/affiliates.php ir prisijunkite su savo paskyros duomenimis.
Savo Partnerystės programos puslapyje rasite savo unikalią rekomendavimo URL nuorodą, kurią turėsite naudoti nukreipdami naujus klientus pas mus. Galite šią nuorodą patalpinti į savo svetaines, forumus ir pan.

Partnerystės programos komisiniai:

Kitos Partnerystės programos sąlygos:
Svarbu! Mes netoleruojame SPAM'o ir kitų nepriimtinų rekomendavimo nuorodos platinimo būdų. Išaiškėjus, kad partneris platina rekomendavimo nuorodą nepriimtinais būdais, partnerio paskyra gali būti užblokuota.

Visa Mastercard Maestro VPay PayPal Paysera Webmoney Skrill Bankinis pervedimas Bitcoin Altcoins